Rekreační areál Sečská přehrada
img

Areál

Popis rekreačního zařízení

Rekreační středisko EPSA je situováno na oploceném pozemku u Sečské přehrady v lokalitě Hoješín - Dolní Ves v srdci klidné rekreační chatové oblasti poblíž lesa, cca 200 m od pláže přehrady.
Rekreační zařízení představuje 8 objektů s velkou uživatelskou plochou. Dřevěné typu A /22 m2/ 6 objektů z části s vnitřními dřevěnými obklady. Zděné typu B /32 m2/ 2 objekty, správní budovu a objekt sociálního zařízení. Každý objekt má v bezprostřední blízkosti dostatek dalšího vlastního pozemku sloužícího návštěvníkům k nerušenému odpočinku. Parkování na vlastním pozemku.
Chaty jsou podezděné, s verandou, kompletně vybaveny - kuchyňskou linkou, ledničkou, nádobím a mnohým dalším vybavením. Všechny chaty jsou pro 1-4 osoby. Dále tvoří příslušenství objektu kamna na tuhá paliva, el. dvouvařič, lehátka, slunečník a venkovní lavičky, plastový nábytek. Pitná voda, sprchy a WC jsou součástí samostatného, zrekonstruovaného sociálního zařízení (včetně pračky) v hlavní části areálu s optimální dostupností. Pro dětské návštěvníky pískoviště, sezóně trampolína a stolní tenis.

     

Za poplatek možnost zapůjčení lodí - veslic, elektrických topných těles, v mimořádných případech povlečení, které je tak jedinou věcí z vybavení, kterou si návštěvníci na pobyt přivážejí.

Vhodné pro rodinné pobyty s dětmi, seniory, pro pěší i cykloturistiku, rybaření a houbaření.

Klid a pohoda.

V blízkosti pláže se nachází příjemné restaurace (gril, udírna) a občerstvení s možností stravování. Snadno dostupný obchod potravin otevřen 7 dnů v týdnu.
V hospůdce POD DRNEM cca 5 min od zařízení EPSA jsou pro Vás mimo standardní služby každý týden v hlavní sezóně připraveny country večery s živou hudbou a příjemným personálem. (Možnost zakoupení rybářských lístků.)
Tato stylová hospoda byla hodnocením MF DNES v roce 2012 zařazena mezi 10 restaurací v ČR servisem a vybaveností přátelských k dětem.